Dofinansowanie klimatyzacji

Świetnie sprawdza się w upalne dni jak i w chłodne zimowe wieczory. Dba o komfort oraz czystość powietrza. Doskonała inwestycja na lata.

Dofinansowanie na klimatyzację dla Twojej firmy

Bez względu na to w jakim regionie Polski prowadzisz działalność, już dzisiaj możesz starać się o bezzwrotne dofinansowanie na klimatyzację. Program ten prowadzony jest przez ZUS, a jego główną motywacją jest poprawa bezpieczeństwa oraz zdrowia w miejscu pracy. Jeżeli od dawna planowałeś zakup klimatyzacji, ale ciągle wyskakiwały jakieś ważniejsze wydatki, to dobry moment na skorzystanie z tego programu. Zakup i montaż systemu nie będzie Cię bowiem kosztował ani grosza.

Nowa, lepsza atmosfera w pracy

Klimatyzacja bezsprzecznie poprawi komfort pracy w każdym biurze czy zakładzie. Dzięki niej upalne dni przestaną być uciążliwe, a te chłodniejsze z kolei mogą stać się mniej dokuczliwe. Dobre warunki pracy to podstawa wydajności każdego pracownika. Dofinansowanie na klimatyzację to zatem doskonały sposób na to, aby zwiększyć efektywność pracy w Twojej firmie i jednocześnie nie przeznaczyć na to żadnych środków finansowych. Zarówno Ty sam, jak i Twoi pracownicy szybko poczujecie pozytywną zmianę.

Co możemy Ci zaoferować?

Dofinansowanie na klimatyzację pozwoli Ci skorzystać z naszej pełnej oferty klimatyzatorów. Z chęcią doradzimy Ci, które rozwiązanie będzie najkorzystniejsze dla Twojego biura lub zakładu. Możesz wybierać spośród wielu kompaktowych systemów jak klimatyzatory split i monoblokowe, a w tym klimatyzatory ścienne, podłogowe, sufitowe, kasetonowe oraz przenośne. Jeśli potrzebne Ci są bardziej rozbudowane systemy, zapewne zainteresują Cię klimatyzatory okienne, klimatyzacja kanałowa czy systemy vrf.

Dofinansowanie na klimatyzację wysokiej jakości

Korzystając z tego programu oraz decydując się na współpracę z nami masz pewność, że otrzymasz sprzęt oraz usługę o najwyższej jakości. Lubimy sprawdzone rozwiązania, dlatego w naszej ofercie znajdziesz klimatyzację jedynie od czołowych producentów. Dzięki temu możemy Ci zagwarantować niezawodność naszego sprzętu. Wykwalifikowani pracownicy zamontują go w Twoim biurze lub na zakładzie w mgnieniu oka. Skontaktuj się z naszym biurem w Rybniku i skorzystaj z programu: dofinansowanie na klimatyzację.