Gree jest największym producentem klimatyzatorów na świecie.

 

Sieć 11 fabryk zlokalizowanych w 3 krajach zintegrowana jest z działem badań i rozwoju, w którym codziennie blisko 100 tysięcy osób pracuje nad ciągłym rozwojem urządzeń Gree. Wszystko po to, by umacniać pozycję lidera w branży HVAC, którą Gree zajmuje niezmiennie od 20 lat. Swój sukces marka zawdzięcza konsekwentnie realizowanym celom:

  • dążyć do doskonałej jakości
  • zapewniać profesjonalną obsługę
  • tworzyć i rozwijać innowacje technologiczne
  • poprawić efektywność wykorzystania energii i chronić środowisko
Logo Geree

Co trzeci klimatyzator na świecie został wyprodukowany w fabryce Gree

Pierwszymi urządzeniami, jakie 30 lat temu opuściły taśmy produkcyjne fabryk Gree były właśnie klimatyzatory ścienne.
W trakcie trzech minionych dekad Gree stale zwiększało finanse przeznaczane na rozwój, konstruowało coraz bardziej zaawansowane modele ścienne, o ciekawszym designie i nowoczesnych funkcjonalnościach. Dziś Gree może pochwalić się opracowaniem aż 29 903 patentów technologicznych, za co już czterokrotnie nagradzane było złotą nagrodą patentową.
Inwestowanie w rozwój to odpowiedź na rosnące potrzeby konsumentów na całym świecie.

Najczęściej wybierane klimatyzatory w Polsce

Klimatyzator ścienny Gree to gwarancja jakości, skuteczności i wygody każdego domownika. Dołącz do tysięcy zadowolonych Polaków – postaw na markę Gree.

Gree to design i stylowe wzornictwo

Wśród klimatyzatorów ściennych Gree znajdują się modele, dzięki którym idealne rozwiązanie znajdą nawet najbardziej wymagający użytkownicy. Gama modelowa klimatyzatorów ściennych Gree rozpoczyna się odurządzeń, które wyróżniają się doskonałym stosunkiem ceny do jakości. Wśród rozwiązań Gree możesz również znaleźć klimatyzatory ścienne z najnowocześniejszymi systemami i technologiami, m.in. opartymi na sztucznej inteligencji. To sprawia, że produkty Gree są w stanie sprostać oczekiwaniom tych użytkowników, których celem jest więcej, niż osiągnięcie komfortu związanego z temperaturą. Na zadowolenie z korzystania składają się bowiem również kultura pracy urządzenia, czy jego design.