32 494 30 60 biuro@klimapoint.pl

Klimatyzacja na raty

Świetnie sprawdza się w upalne dni jak i w chłodne zimowe wieczory. Dba o komfort oraz czystość powietrza. Doskonała inwestycja na lata.

Zakup klimatyzacji na raty dla każdego

Klimatyzacja

Klimatyzacja to niesamowita wygoda, szczególnie podczas coraz częściej występujących w naszej strefie klimatycznej upalnych lat. Wciąż jednak postrzegana jest jako luksus, którego zakup należy odłożyć na rzecz innych ważniejszych wydatków. Dzięki naszej opcji zakupu klimatyzacji na raty jest to teraz też luksus, na który możesz pozwolić sobie w każdej chwili. Bez względu na to czy potrzebujesz klimatyzacji do domu czy też do miejsca pracy, możesz ją z łatwością nabyć u nas w systemie ratalnym.

Dla Klientów indywidualnych oraz firm

Już teraz zarówno w domu, jak i w pracy, możesz korzystać z dobrodziejstw klimatyzacji. Zakup klimatyzacji na raty udostępniliśmy i klientom indywidualnym, i firmom. Dzięki temu nabędziesz u nas w tym systemie wszystkie najbardziej popularne rodzaje klimatyzacji, mi.in: split, monoblok, klimatyzatory ścienne, podłogowe, sufitowe, kasetonowe oraz przenośne, klimatyzatory okienne, klimatyzację kanałową, systemy vrf. Ponieważ każdy klient ma inne wymagania oraz inne możliwość, finalną ofertę każdorazowo dostosowujemy do Twoich potrzeb.

Minimum formalności, szybka decyzja

Zakup klimatyzacji na raty wraz z montażem to oferta dla każdego. Wystarczy, że skontaktujesz się z nami telefonicznie. To właśnie w ten sposób możemy załatwić wszystkie formalności. Decyzję o przyznaniu rat otrzymasz w ciągu 10 min. Okres spłaty oraz wysokość rat dostosujemy do Twoich wymagań oraz możliwość. Jeżeli wolisz tradycyjne rozwiązania i rozmowę w cztery oczy, formalności możemy załatwić u Ciebie. Zapraszamy także do naszego biura w Rybniku.

Zakup klimatyzacji na raty a wysoka jakość

Bez względu na formę spłaty sprzętu oraz montażu zawsze gwarantujemy Ci produkty oraz usługi o jak najwyższej jakości. W naszej ofercie znajdziesz klimatyzatory jedynie od topowych producentów, które zostały sprawdzone już przez wielu naszych klientów. To Twoja szansa na życie i pracę w bardziej komfortowych warunkach. Teraz możesz po nią sięgnąć przy niewielkim miesięcznym nakładzie finansowym. Zakup klimatyzacji na raty to oferta właśnie dla Ciebie!