„Changes for the Better — czyli zmiany na lepsze” – Mitsubishi Electric w ofercie KLIMAPOINT!

Systemy ogrzewania i klimatyzacji odgrywają kluczową rolę w tworzeniu przyjaznego dla człowieka klimatu w pomieszczeniach, mają wpływ na koszty eksploatacji budynku, a także poprawiają jakość powietrza. Wymagania klientów i ich oczekiwania są coraz większe, a chęć ich zaspokojenia przez KLIMAPOINT wciąż stanowi najważniejszy cel firmy. To powoduje, że z każdym kolejnym rokiem nasza oferta wzbogacana jest o coraz nowocześniejsze i tym samym skuteczniejsze rozwiązania.

Pragniemy podzielić się szczególnie ważną dla nas oraz naszych klientów zmianą – zostaliśmy autoryzowanym instalatorem klimatyzacji domowej i profesjonalnej oraz pomp ciepła firmy MITSUBISHI ELECTRIC. Dla nas to niezwykle ważny krok w kierunku zmian na lepsze, a dla naszych klientów szansa na wzrost energooszczędnej eksploatacji budynku, komfortu codziennego życia, a w przypadku klientów biznesowych jakości świadczonych usług.

Światowy lider w branży klimatyzacji i pomp ciepła

Motto firmy MITSUBISHI ELECTRIC „Changes for the Better — czyli zmiany na lepsze” zainspirowało również nas, chcąc przekonać się o tym, w jak dużym stopniu jest ono widoczne w produktach marki, postanowiliśmy przyjrzeć się im znacznie bliżej. Okazało się, że sukcesywnie od 1995 roku wprowadza ona na rynek produkty wyróżniające się pod względem innowacji, skuteczności i stopnia zaawansowania spośród podobnych oferowanych przez konkurencje.

Budującym przewagę firmy czynnikiem jest produkcja klimatyzacji i pomp ciepła dostosowanych do zmiennego klimatu w Japonii. To wymaga stosowania urządzeń wyróżniających się ponadprzeciętną wydajnością oraz wytrzymałością, nawet przy niezwykle intensywnej pracy w każdych warunkach. Każdy nowy produkt jest opracowywany pod kątem niskiego zużycia energii, maksymalnego ograniczenia szkodliwego wpływu na środowisko naturalne oraz bezawaryjnej i efektywnej pracy. Następnie jego produkcja to wieloetapowa droga do realizacji tych założeń, aby liczne testy pozwoliły na oddanie do sprzedaży urządzenia jeszcze lepszego i skuteczniejszego od poprzednich.

Firmy MITSUBISHI ELECTRIC i KLIMAPOINT łączy zatem chęć zmian na lepsze. Wspólnie realizujemy jedną misję – dążymy do innowacyjności w celu zaspokojenia potrzeb najbardziej wymagającego klienta, który otrzyma od nas więcej, niż oczekiwał.