Kim jesteśmy?

KLIMAPOINT to firma z wieloletnim doświadczeniem, powstała w wyniku współpracy specjalistów, którzy swoje umiejętności mogą poświadczyć odpowiednim wykształceniem oraz kompetencjami. Świadczymy usługi z zakresu sprzedaży i montażu klimatyzacji, systemów chłodniczych i pomp ciepła. Wyposażamy budynki mieszkalne i usługowe, nawiązujemy stałą współpracę z przedsiębiorcami, dostarczając im coraz to nowszych rozwiązań.
W swoich działaniach stawiamy zawsze na pielęgnowanie relacji z klientami. Chcemy, aby mieli oni pewność, że zawsze otrzymają od nas wsparcie i pomoc, co przekłada się na ich spokój o efekt końcowy naszych prac. Zależy nam także na tym, aby nasze systemy były „szyte na miarę” potrzeb klienta, dlatego tak dużą wagę przywiązujemy do poznania osoby czy firmy, która ma korzystać z naszych systemów.

Nasze wartości

Współpraca z nami zawsze ma wartość dodatnią. Stworzyliśmy zespół ludzi, którzy są:

  • godni zaufania – każda współpraca musi opierać się na zaufaniu. Dostarczając klientom gotowych rozwiązań, które mają zwiększyć komfort ich codziennego życia, zoptymalizować koszty energii i ogrzewania, a w przypadku firm zwiększyć zyski oraz podnieść jakość świadczonych usług, mamy świadomość, że otrzymujemy od nich duży kredyt zaufania. Dokładamy zatem wszelkich starań, aby nie zawieść ich oczekiwań.

  • odpowiedzialni – jesteśmy odpowiedzialni za pracę, jaką wykonamy, która jest jednocześnie dowodem naszych umiejętności i kompetencji. Co więcej, na etapie pracy nad systemem stajemy się również odpowiedzialni za zadowolenie i satysfakcję klienta. Jesteśmy świadomi, że to od podejmowanych przez nas decyzji zależy efekt końcowy naszych prac.

  • ukierunkowani na klienta – nie ma dla nas wyższej wartości niż klient. Dla niego się rozwijamy, dla niego pracujemy, dla niego chcemy być coraz lepsi. Słuchamy jego oczekiwań i wymagań, uwzględniamy wszelkie uwagi i robimy wszystko, aby nieustannie doskonalić swoją ofertę. Jesteśmy do Twojej dyspozycji na każdym etapie współpracy

  • otwarci na nowe rozwiązania – każdy kolejny miesiąc przynosi mnóstwo nowych rozwiązań. Nowoczesna technologia potrafi zaskakiwać niekonwencjonalnym podejściem do innowacyjnych systemów klimatyzacji systemów chłodniczych. Chcemy, aby nasi klienci mieli dostęp do najlepszych rozwiązań, dlatego nie zamykamy się na to, co nowe, a wychodzimy temu naprzeciw.

Opinia

Dokładamy wszelkich starań aby nasze relacje z Klientami były jak najlepsze i wyznaczały standardy w tej kwestii. Dlatego zachęcamy Państwa do podzielenia się z nami opinią na nasz temat, przeprowadzonych prac, obsługą czy strony internetowej. Nieustanne podnoszenie poziomu relacji z naszymi Klientami jest dla nas priorytetem dlatego tak bardzo zależy nam na Państwa opinii.