U-Crown

Flagowy model Gree U-Crown teraz pracuje z wykorzystaniem bardziej ekologicznego czynnika chłodniczego R32, dodatkowo dostępny jest w dwóch kolorach: klasycznym Silver oraz popularnym Gold. Znany i ceniony za swój nieoczywisty design U-Crown zyskał jeszcze wyższe parametry pracy, dzięki czemu może nadal zajmować czołowe miejsce wśród urządzeń w klasie Premium.

G-TECH

Seria klimatyzatorów Gree G-Tech to prawdziwa rewolucja pod względem serwisowania i obsługi. O wyjątkowości tych urządzeń świadczy design wpisujący się w aktualnie panujące trendy oraz wyjątkowa łatwość utrzymania czystości samego urządzenia i jego podzespołów. Nowoczesny projekt klimatyzatora G-Tech umożliwia łatwy demontaż oraz czyszczenie i dezynfekcję m.in. obudowy, filtrów wstępnych, żaluzji kierującej powietrze, tacy ociekowej, turbiny wentylatora i wymiennika ciepła. 

GREE – największe na świecie przedsiębiorstwo klimatyzacyjne

Gree jest największym producentem klimatyzatorów na świecie. Sieć 11 fabryk zlokalizowanych w 3 krajach zintegrowana jest z działem badań i rozwoju, w którym codziennie blisko 100 tysięcy osób pracuje nad ciągłym rozwojem urządzeń Gree. Wszystko po to, by umacniać pozycję lidera w branży HVAC, którą Gree zajmuje niezmiennie od 15 lat.

Co trzeci klimatyzator na świecie został wyprodukowany w fabryce Gree

Pierwszymi urządzeniami, jakie 30 lat temu opuściły taśmy produkcyjne fabryk Gree były właśnie klimatyzatory ścienne. W trakcie trzech minionych dekad Gree stale zwiększało finanse przeznaczane na rozwój, konstruowało coraz bardziej zaawansowane modele ścienne, o ciekawszym designie i nowoczesnych funkcjonalnościach. Dziś Gree może pochwalić się opracowaniem aż 29 903 patentów technologicznych, za co już czterokrotnie nagradzane było złotą nagrodą patentową. Inwestowanie w rozwój to odpowiedź na rosnące potrzeby konsumentów na całym świecie.