Montaż klimatyzacji Śląsk, Rybnik

Świetnie sprawdza się w upalne dni jak i w chłodne zimowe wieczory. Dba o komfort oraz czystość powietrza. Doskonała inwestycja na lata.

Montaż klimatyzacji to żaden problem

Być może upalne dni minionego lata sprawiły, że przed kolejnym sezonem postanowiłeś zainwestować w zakup systemu chłodzącego, ale po dokonaniu zakupu pojawił się niemały problem: montaż klimatyzacji. Nie musisz się tym jednak kompletnie przejmować. Wystarczy jeden telefon do naszej firmy w Rybniku, a pojawią się u Ciebie specjaliści, którzy raz dwa wszystko załatwią.

Wykwalifikowani specjaliści

Montażu jednostki wewnętrznej oraz zewnętrznej dokonuje wykwalifikowany specjalista, który przyjeżdża do klienta z odpowiednim sprzętem i nastawieniem. Montaż klimatyzacji odbywa się w domu lub w siedzibie firmy klienta szybko, profesjonalnie i, co równie ważne, w przystępnej cenie. Aby uzgodnić termin wystarczy skontaktować się z siedzibą firmy drogą telefoniczną, mailową lub za pomocą formularza kontaktowego, który odnaleźć można na naszej stronie.

Wiemy, jak to zrobić

Montaż klimatyzacji rządzi się pewnymi prawami, a my znamy je wszystkie. Przy montażu jednostki wewnętrznej klimatyzatora ważne jest, aby zapewnić odpowiedni dystans między poszczególnymi przegrodami:

  • odległość od ściany i sufitu nie mniejsza niż 15 cm,
  • odległość od podłogi nie mniejsza niż 200 cm,
  • minimalna odległość wylotu powietrza od przegród powinna wynosić 300 cm.

Natomiast jeżeli chodzi o jednostkę zewnętrzną klimatyzatora wymagania są następujące:

  • odległość od ściany nie mniejsza niż 30 cm,
  • odległość przeszkody od części frontowej 200 cm.

Montaż nie zabiera dużo czasu, gdy zajmuje się nim specjalista. W dodatku będzie wiedział, jak zamontować każdy rodzaj systemu. Klimapoint tworzą fachowcy, a to bez dwóch zdań szczególna zaleta w świecie techniki i technologii. Doskonale poradzimy sobie z klimatyzacją split i monoblok. Klimatyzatory ścienne, podłogowe, sufitowe, kasetonowe oraz klimatyzatory przenośne, a także klimatyzatory okienne, klimatyzacja kanałowa oraz systemy vrf nie mają przed nami tajemnic.

Montaż klimatyzacji – zaufaj doświadczeniu

Jeżeli cenisz sobie wieloletnie doświadczenie, szerokie kompetencje, fachową wiedzę oraz profesjonalne i szybkie działanie, serwis klimatyzacji KLIMAPOINT to strzał w dziesiątkę. Spełniamy wszystkie te wymagania. Z oferty naszej firmy skorzystało już wiele osób prywatnych, a także instytucji publicznych, jak choćby szkoły czy ośrodki życia kulturalnego na Śląsku. Niech ich rekomendacje poświadczą o profesjonalizmie naszego serwisu. Działamy na terenie całego Śląska. Dojeżdżamy do klienta i w bezpieczny, profesjonalny i szybki sposób wykonujemy usługę, jaką jest montaż klimatyzacji.