32 494 30 60 biuro@klimapoint.pl

Przeglądy klimatyzacji

Świetnie sprawdza się w upalne dni jak i w chłodne zimowe wieczory. Dba o komfort oraz czystość powietrza. Doskonała inwestycja na lata.

Zadbaj o swoją klimatyzację

O klimatyzację, jak o każdy system zamontowany w budynku, trzeba należycie dbać, aby zapewnić jej bezawaryjną pracę przez dłuższy czas. Właśnie dlatego tak ważne są okresowe przeglądy klimatyzacji. W urządzeniu znajdują się odpowiednie filtry, na których wraz z upływem czasu osadzają się zanieczyszczenia, a to natomiast przekłada się na zmniejszenie wydajności pracy klimatyzatora. Powinno się zatem zadbać o kontrolę urządzenia, czyszczenie filtrów i czystość kanałów. Konieczne jest również czyszczenie, najlepiej miękką szmatką, wlotów i wylotów powietrza. Filtry powinny być czyszczone raz na dwa tygodnie. W wielu urządzeniach znajduje się specjalna kontrolka, która sygnalizuje konieczność czyszczenia klimatyzatora.

Okresowe przeglądy klimatyzacji dla bezpieczeństwa

Niezależnie od intensywności pracy urządzeń, zaleca się okresowe przeglądy klimatyzacji. W ten sposób unikniesz poważniejszych i bardziej kosztownych awarii oraz będziesz mieć pewność, że cały system pracuje maksymalnie wydajnie oraz zapewnia odpowiedni mikroklimat w pomieszczeniach. Przegląd powinno się wykonywać dwa razy w roku.Takie regularne przeglądy oferuje nasza firma, która dojeżdża do klientów na terenie całego Śląska, z uwzględnieniem takich miejscowości jak Rybnik czy Pszczyna. Sprawdzamy stan danej klimatyzacji i naprawiamy ewentualne usterki.

Jakie sprzęty obsługujemy?

Grupa wyspecjalizowanych fachowców, pracująca w naszej firmie, zna się na niemalże każdym sprzęcie. Okresowy przeglądy klimatyzacji to dla nas pestka. Zajmujemy się takim sprzętem jak klimatyzatory split i monoblok, w tym klimatyzatory ścienne, podłogowe, sufitowe, kasetonowe oraz klimatyzatory przenośne, a także klimatyzatory okienne, klimatyzacja kanałowa oraz systemy vrf.

Fachowe okresowe przeglądy klimatyzacji

Możesz zaufać naszemu doświadczeniu. Dzięki skorzystaniu z naszych usług Twoja klimatyzacja będzie działać sprawnie i przede wszystkim bezpiecznie. Bądź spokojny o zdrowie i komfort osób w Twoim otoczeniu. Okresowe przeglądy klimatyzacji zleć firmie Klimapoint.