Umów się na serwis lub przegląd pompy ciepła

Serwis pomp ciepła

Pompy ciepła: serwis, instalacja - Rybnik, Śląsk

Serwis pomp ciepłaNasza firma zajmuje się również serwisem pomp ciepła. W przypadku jakichkolwiek problemów, które mogą wystąpić z pompami ciepła, jesteśmy do Państwa dyspozycji. Usuwanie wszelkich usterek powinno odbywać się natychmiast po ich wystąpieniu, gdyż w przeciwnym razie może dojść do większych problemów, a nawet awarii całego systemu. Dlatego zachęcamy do natychmiastowego kontaktowania się z nami w przypadku zaobserwowanej awarii pompy ciepła.

Przeglądy pomp ciepła

Przeglądy pomp ciepłaPrzegląd każdego systemu ogrzewania wpływa na efektywność jego pracy, również jest to konieczne w przypadku pompy ciepła. Pomimo, że są to urządzenia o bardzo niskim wskaźniku awaryjności, są jednak zbudowane z kilku podzespołów. Na skutek ich eksploatacji mogą w sposób naturalny ulec zużyciu czy też zmniejszyć wydajność swojej pracy. Przegląd techniczny obejmuje m.in. kontrolę szczelności oraz ciśnienia układu chłodniczego pompy ciepła, sprawdzenie stanu filtrów, czyszczenie parownika i kontrolę ciśnienia w instalacji grzewczej i dolnego źródła ciepła.
Jeszcze raz warto wspomnieć, że KLIMAPOINT dokonuje przeglądów pomp ciepła na terenie całego Śląska, a w szczególności w miejscowości Rybnik, gdzie mieści się jej siedziba.

Kontakt w sprawie przeglądu pomp ciepła