Klimatyzacja Śląsk, Rybnik

Świetnie sprawdza się w upalne dni jak i w chłodne zimowe wieczory. Dba o komfort oraz czystość powietrza. Doskonała inwestycja na lata.

Zobacz koniecznie

Klimatyzacja, klimatyzatory domowe oraz przemysłowe

Klimatyzacja domowa Klimatyzacja stanowi obecnie w wielu krajach standard wyposażenia budynków mieszkalnych i usługowych. W Polsce ze względu na zmienny klimat system ten również zyskuje coraz większą popularność. Na plus dla klimatyzacji przemawia także wzrost świadomości wpływu mikroklimatu na jakość życia i pracy. Klimatyzatory mogą być montowane zarówno w mieszkaniach prywatnych, jak również w biurze oraz budynkach przemysłowych. Dlatego też proponowane przez nas rozwiązania są dopasowywane do potrzeb Klienta i wymagań infrastruktury danego pomieszczenia.

Zalety

Klimatyzatory nie tylko pozwalają utrzymać odpowiednią temperaturę w pomieszczeniach, ale również oczyszczają powietrze. Warto wiedzieć, że taki system w momencie awarii ogrzewania może zapewnić ciepło we wnętrzu budynku. Proponowane przez nas urządzenia wyróżniają się także estetycznym wyglądem, a zatem wkomponują się nawet w bardzo nowoczesne aranżacje, a coraz bardziej innowacyjne rozwiązania sprawiają, że klimatyzatory pracują cicho, a przy tym bardzo wydajnie.

Rodzaje

Wśród klimatyzatorów wyróżnić można dwa rodzaje urządzeń, jakimi są klimatyzatory typu split i klimatyzatory monoblokowe. Pierwsze z nich stosowane są najczęściej w domach jednorodzinnych, a cały system składa się z dwóch jednostek: wewnętrznej (parownika) i zewnętrznej (agregatu), które są ze sobą połączone. Jednostka zewnętrzna odpowiedzialna jest za właściwe przygotowanie czynnika chłodzącego do odpowiedniego trybu pracy części, która znajduje się wewnątrz budynku. Klimatyzatory monoblokowe są w większości przypadków stosowane w przemyśle, gdyż charakteryzują się nieco głośniejszą pracą, która mogłaby wpływać na komfort mieszkańców. Wśród tych dwóch ogólnych grup możemy wyróżnić jeszcze bardziej szczegółowe rodzaje urządzeń. Oprócz tego mamy także do czynienia z rozbudowanymi systemami przeznaczonymi na przykład dla dużych obiektów przemysłowych. Dzięki temu jesteśmy w stanie dopasować rozwiązanie idealne do potrzeb każdego naszego Klienta. I tak klimatyzacja domowa lub biurowa to przede wszystkim klimatyzatory ścienne, podłogowe, sufitowe, kasetonowe oraz klimatyzatory przenośne. Natomiast przemysłowa to między innymi klimatyzatory okienne, klimatyzacja kanałowa oraz systemy vrf. Znajdziecie u nas klimatyzatory od takich producentów jak: ARTEL, AUX, CHIGO, COOPER & HUNTER, DAIKIN, ELECTROLUX, FUJI ELECTRIC, FUJITSU, GALANZ, GREE, HAIER, HISENSE, HITACHI, HYUNDAI, KAISAI, LG, MDV, MIDEA, MITSUBISHI ELECTRIC, PANASONIC, ROTENSO, SAMSUNG, SINCLAIR, TOSHIBA, VIVAX, WHIRLPOOL.

Jak wybrać?

Dobór klimatyzacji Na wybór odpowiedniej klimatyzacji warto poświęcić kilka chwil. Pod uwagę należy wziąć przede wszystkim metraż pomieszczenia oraz funkcję, jaką ma spełnić klimatyzator – czy ma jedynie chłodzić, czy także ogrzewać pomieszczenie. Nie bez znaczenia pozostaje także moc urządzenia, która będzie miała wielki wpływ na jego wydajność. Nasi specjaliści w placówce firmy w Rybniku są do Twojej dyspozycji. Odpowiedzi udzielamy także drogą mailową oraz telefoniczną Klientom z całego Śląska.

Klimatyzacja na raty

Firma KLIMAPOINT oferuje swoim Klientom możliwość zakupu klimatyzacji z montażem na raty. Decyzja o przyznaniu rat podejmowana jest do 10 min. Wszelkie formalności załatwiamy telefonicznie lub na miejscu u Klienta. Okres spłaty oraz wysokość rat ustalamy indywidualnie. Staramy się wyjść naprzeciw oczekiwaniom każdego Klienta.

Dofinansowanie na klimatyzację

Dofinansowanie na zakup klimatyzacji Istnieje możliwość otrzymania bezzwrotnego dofinansowania na zakup klimatyzacji w ramach PROGRAMU DOFINANSOWANIA PRZEDSIĘBIORSTW. Zakup i montaż systemu są uwzględniane jako działania na rzecz poprawy bezpieczeństwa oraz zdrowia w miejscu pracy. Organizatorem PROGRAMU DOFINANSOWANIA PRZEDSIĘBIORSTW jest ZUS. O dofinansowanie ubiegać się mogą wszyscy zainteresowani ze wszystkich regionów Polski, w tym oczywiście nasi klienci z Rybnika oraz z całego Śląska.

Montaż klimatyzacji

Montaż klimatyzacji Przy montażu klimatyzatora należy postępować zgodnie z określonymi regułami i zachować odpowiednie środki ostrożności. Dlatego też w wielu przypadkach zadanie to najlepiej powierzyć specjaliście. Nasza firma zatrudnia wykwalifikowanych pracowników, którzy szybko i sprawnie zamontują dowolnie wybrany system we wskazanym pomieszczeniu lub budynku. Dojeżdżamy do Klientów na terenie całego Śląska.

Przegląd klimatyzacji

Zarówno w domu, jak i w miejscu pracy, ważny jest przede wszystkim komfort oraz bezpieczeństwo. W przypadku klimatyzatorów wiąże się to z okresowymi przeglądami. Odpowiednio konserwowane urządzenie to gwarancja jego poprawnego funkcjonowania. Zadbaj o klimatyzację zgodnie z naszymi wytycznymi i uniknij kosztownych napraw dzięki naszym przeglądom. Dojeżdżamy do Klientów i sprawdzamy stan instalacji, naprawiając ewentualne usterki.

Serwis klimatyzacji

Przeglądy okresowe klimatyzacji W wypadku mniej lub bardziej poważnych usterek urządzenia warto skorzystać z pomocy specjalisty. Naprawy na własną rękę mogą grozić nie tylko utratą gwarancji, ale przede wszystkim mogą okazać się niebezpieczne dla Twojego zdrowia lub nawet życia. Zaufaj naszemu wieloletniemu doświadczeniu i skorzystaj z wiedzy i umiejętności naszych pracowników, zapewniając sobie sprawnie działające systemy.

Doświadczenie i wiedza

Klimatyzacja jest tematem bliskim nam od wielu lat. Na terenie całego Śląska posiadamy Klientów, którzy skorzystali z naszych usług w zakresie zakupu oraz montażu odpowiedniego klimatyzatora. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszej firmy oraz do kontaktu z nami. Siedziba KLIMAPOINT znajduje się w miejscowości Rybnik woj. śląskie. To tutaj odpowiemy na wszystkie Twoje pytania. Klimatyzacja oraz klimatyzatory nie mają przed nami żadnych tajemnic.